Przejdź do treści

Tomasz Gonsiorczyk

  Tomasz Gonsiorczyk

  Prezes POLSKIEJ FEDERACJI PICKLEBALLA, doświadczony manager i strateg z ponad 26 letnią  praktyką w międzynarodowej korporacji, gdzie przez wiele lat pełnił funkcje menadżerskie, łącznie ze stanowiskiem Członka Zarządu.

  POLSKA FEDERACJA PICKLEBALLA to organizacja non-profit, której celem jest popularyzacja pickleball’a w Polsce oraz tworzenie przyjaznego środowiska dla rozwoju tej najszybciej rozwijającej się obecnie dyscypliny na świecie. Pickleball to sport rakietowy, który w USA uprawia 50 milionów amatorów, a profesjonalni zawodnicy zrzeszają się w trzech zawodowych ligach. Na bazie doświadczeń amerykańskich ambicją POLSKIEJ FEDERACJI PICKLEBALLA jest zmotywowanie Polaków do aktywności fizycznej poprzez włączenie do swojego życia pickleballa, bo to sport łatwy do nauczenia, niedrogi, łączący pokolenia, budujący relacje międzyludzkie, a przede wszystkim poprawiający zdrowie i kondycję społeczeństwa.

  POLSKA FEDERACJA PICKLEBALLA jest członkiem THE WORLD PICKLEBALL FEDERATION (WPF), światowej organizacji pickleballa, która wyznacza globalne kierunku rozwoju tego sportu, a jednocześnie dąży do jak najszybszego wpisania dyscypliny na listę sportów olimpijskich.

  Zapraszamy do współpracy każdego, komu zależy na aktywizacji i poprawie zdrowia Polaków. Dołącz do naszej grupy i zobacz jak działamy!

  https://www.facebook.com/groups/gramywpickleballa/