Przejdź do treści

Dominik Brinovec

    Dominik Brinovec

    Dominik Brinovec to młody wizjoner, którego śmiałość, pasja i oddanie sportowi przyniosły znaczące zmiany w legionowskim światku piłki ręcznej. Od 2018 roku pełni funkcję Prezesa klubu ZEPTER KPR LEGIONOWO, mimo że ma zaledwie 26 lat. Jego niezwykła pasja, zaangażowanie i umiejętności organizacyjne odegrały kluczową rolę w ponownym awansie klubu do Superligi.

    Rodzinnie zakorzeniona u Brinovców pasja do sportu była głównym motorem napędowym Dominika. Brat Frenki jest piłkarzem ręcznym, skrzydłowym ZEPTER KPR Legionowo, a kuzynostwo osiąga wysokie wyniki w kolarstwie.

    Swoje pierwsze kroki w piłce ręcznej stawiał w radzymińskim klubie ROKiS Radzymin. Tam nie tylko doskonalił swoje umiejętności jako zawodnik, ale także przejmował odpowiedzialność jako kierownik i wiceprezes klubu. To doświadczenie okazało się nieocenione, kiedy Dominik przejął prawa do klubu piłki ręcznej w Legionowie.

    Dominik Brinovec to nie tylko najmłodszy Prezes ORLEN Superligi, ale także symbol wiary w niemożliwe, pracowitości  i zaangażowania. Jego osiągnięcia stanowią inspirację dla wszystkich, którzy marzą o przekształceniu swoich marzeń w realne sukcesy